Kosmetika Dana : S čím pracuji : Kosmetika PHYRIS

Kosmetika PHYRIS

Kosmetika PHYRIS je unikátní inteligentně navržená třífázová koncepce péče o pleť. Velmi atraktivní prezentace vůně a sametová struktura řadí kosmetiku PHYRIS mezi nejlepší kosmetické značky na světě. Není náhodou, že kosmetika Phyris získává ocenění ve světových soutěžích, mezi nimi i 1. místo v Beauty Awards 2012.


Kosmetické produkty PHYRIS se vyrábí výhradně v Německu podle stejných přísných pravidel, jako jsou pravidla pro farmaceutický průmysl. PHYRIS je 100% bezpečná značka.

Kosmetika PHYRIS je vysoce efektivní a je velmi dobře snášena. Vybrané rostlinné extrakty a vitaminy, jemné ovocné kyseliny a stopové minerální prvky, kmenové buňky a produkty s kyselinou Hyaluronovou se zpracovávají nejmodernějšími technologiemi, aby byly zaručeny optimální vlastnosti a špičková kvalita.

PHYRIS věnuje pozornost inovačním high-tech aktivním složkám a proto vždy určuje nejnovější trendy. Efektivita a tolerance se pravidelně testují na dobrovolnících pod lékařským dohledem. Kosmetika PHYRIS není testována na zvířatech. PHYRIS se individuálně stará o každého zákazníka, jeho pleť a osobní preference a zároveň nabízí kosmetickou péči pro každou situaci – vysoce efektivní a dobře tolerovanou.

 

Kosmetické výrobky Phyris si u mne můžete také zakoupit.  

Kosmetika Dana   Tanvaldská 34   Liberec - Vratislavice   Telefon: 606 709 332   dana@kosmetika-dana.cz


sitemap.xml   gt:0.008   login